Kadında Cinsel İsteksizlik Nedenleri

By Viagra Satın Al | 6/2/2019 12:00:00 AM | Cinsel İlişki |
Kadinda-Cinsel-İsteksizlik-Nedenleri

HSDD adı altında kodlanan ve tanımlanan cinsel isteksizlik bulgusunu açıklayacak olursak, cinsel ilişki için isteğin olmaması ile cinsel ilişki istek, düşünce ve hayallerdeki eksiklik olarak tanımlaması yapılmıştır. Bu durumda hsdd herhangi bir hastalığa, tüketilen ilaca, ilişki sorunlarına, strese, cinsel duygu ve düşüncelerle hayallere bağlı gelişmiyor. Yani bu durum biz özel isteksizlik durumudur. Genel anlamda kadında cinsel isteksizliğin altında birçok neden yer alabiliyor. Bunlar, hormon dengesizlikleri, bazı antidepresanlar, tansiyon ilaçları, mide ve hormon ilaçları medikal olarak isteksizlik yapabilir.

Ve fizyolojik açıdan bakacak olursak hamilelik, emzirme, loğusalık ve menopozda ilişki isteği bir nevi değişimden geçmektedir. Ancak bu noktada lady era fiyatı ve lady era fiyatları sekmesinden vereceğiniz siparişler doğrultusunda bu sorunları erteleyebilirsiniz.

Psikolojik olarak bakacak olursak, vücut görüntüsü bozuklukları, cinsel ilişki sırasında konsantrasyon güçlüğü, yoğun stres, kaygı, huzursuzluk, eşiyle ilgili ilişki sorunları, cinsel ilişkide rutinleşme ve buna bağlı olarak eşinden farklı metotlarda, farklı ilişki pozisyonları beklentisi ancak bu beklentinin karşılanamaması. Cinsel istek ve arzularını ifade edememe, cinsel ilişkide bilgi eksikliği, eşine karşı çekinme ve utanma hissiyatı. Ve cinsel ilişki de iletişim eksikliği ya da istek ve arzularını rahatça ortaya koyamaması gibi ve buna benzer sebeplerde kadında cinsel isteksizlik nedenleri arasında sayılabilir. Bu sayılanların bazılarına lady era fiyatı ve lady era fiyatları adı altında verilen ürün siparişlerini kullanarak bu sorunların bazılarına çözüm bulunabilir.

Lady era fiyat ve lady era fiyatları üzerinden ürün kullanmak dışında, farklı açıdan bu sorunlara bakacak olursak eğer, cinsel ilişki yönünden ağrı yaşayan, orgazm olamayan, boşalamayan, klitoris noktasında uyarılamayan ve uyarılması geç olan kadınlarda cinsel isteksizlik yaygındır. Vajina bölgesinde şiddetli kuruluk çeken ya da eşinde cinsel performans sorunu olan kadınlarda bir süre sonra cinsel isteksizlik görülebiliyor. Bu son maddeyi erkekler gıda takviyesi fiyatları adı altında, kadınlar ise, lady era fiyatı ve lady era fiyatları adı altında sipariş vererek bu sorundan geçici bir süreliğine kurtulabilir. Ancak tam etki için doktorunuza mutlaka tetkikler yaptırması önerilmektedir.

Etiketler